عوامل دخیل در کمترین و بیشترین هزینه عمل زیبایی دماغ (رینوپلاستی)

رینوپلاستی یک تغییر شکل بینی به روش جراحی است. هر سال بیش از 200000 بیمار تصمیم به انجام این روش برای اهداف زیبایی یا به دلایل پزشکی مانند بهبود تنفس یا اصلاح نقص مادرزادی می‌گیرند. در طی این عمل جراحی، پزشک ممکن است با توجه به خواسته‌های بیمار و نیاز، بازسازی استخوان، غضروف و پوست را به طور جداگانه یا ترکیبی انجام دهد. از آنجایی که متغیرهای زیادی وجود دارد، تعیین دقیق اینکه چقدر برای این روش جراحی هزینه می‌شود، دشوار است، اما مهم است بدانیم که چه چیزی در صورت حساب نهایی لحاظ می‌شود.

در اقتصاد خشن و خراب امروزی، بسیاری از متخصصان که در زمینه جراحی پلاستیک کم آموزش دیده‌اند یا آموزش ندیده‌اند، برای افزایش درآمد به ارائه دهندگان خدمات زیبایی تبدیل می‌شوند. آنها همچنین این روش‌ها را با هزینه‌های کمتری ارائه می‌دهند. ساده نباشید. بسیاری از این افراد شاغل به جراحی زیبایی تنها طی یک جلسه آموزشی آخر هفته در مورد نحوه انجام عمل جراحی برای شما آموزش دیده‌اند. در نهایت شما چیزی را به دست می‌آورید که بهای آن را پرداخت کرده‌اید. جراحان پلاستیکی صورت و جراحان دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک، افرادی متخصص در زمینه جراحی بینی هستند. جراحان پلاستیک صورت دوره آموزشی دستیار پزشکی خود را در زمینه گوش و حلق و بینی، یا جراحی سر و گردن سپری می‌کنند و سپس دوره تکمیلی تخصصی فلوشیپ خود را در زمینه جراحی پلاستیک صورت دنبال می‌کنند. اگر چه هزینه عمل بینی نزد متخصصان جراحی پلاستیک بیشتر می‌باشد اما به دلیل توانایی بالای این پزشکان، از نتیجه کار مطمئن خواهید بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت در کلینیک دکتر سهرابی با شماره‌های 03136264272 و 03136274746 تماس حاصل فرمایید.

آنالیز هزینه در مقابل مزایا


بسیاری از جراحی‌های زیبایی رینوپلاستی ممکن است ترسناک و بیش از اندازه گران به نظر برسند. رینوپلاستی همچنین به معنی اختصاص دادن زمان زیادی در مراقبت از بینی جدید خود پس از عمل است. از شما خواسته می‌شود یک هفته از کار خود بگذرید، زمان زیادی برای استراحت در رختخواب وقت بگذارید و در طول فرآیند بهبودی، بینی خود را با دقت تمیز و نگهداری کنید. برای بسیاری از افراد این کارها در روال عادی زندگیشان مزاحمت تلقی می‌شود. درک مزایای این روش می‌تواند این نگرانی‌ها را کاهش دهد. یک رینوپلاستی موفقیت‌آمیز اغلب منجر به احساس راحتی و اعتماد به نفس بالا در مورد خود و دیگران می‌شود، که منجر به موفقیت در کار و زندگی شخصی شما می‌شود. علاوه بر این، هنگامی که مراقبت پس از عمل و هزینه‌ها را در برابر مزایای یک بینی جدید در دو کفه ترازو قرار می‌دهید، به یاد داشته باشید اگر چه رینوپلاستی روشی است که ممکن است به مدت 1-2 هفته باعث اختلال جزئی در زندگی شما شود، تغییرات قابل توجهی در اعتماد به نفس شما به وجود می‌آورد و بهبود تنفس می‌تواند یک دست آورد مادام‌العمر باشد. رینوپلاستی جراحی بزرگی است که با بیهوشی موضعی و آرام‌بخش یا تحت بیهوشی عمومی برای روش‌های پیچیده‌تر انجام می‌شود. هزینه‌های دقیق بر اساس اینکه تا چه حد روش عملیات گسترده است، فرد آموزش دیده و تسهیلاتی که شما استفاده می‌کنید و اینکه آیا هیچ مشکلی وجود دارد یا خیر، متفاوت خواهد بود. صورت حساب باید جزئیات هر هزینه جراحی زیبایی بینی را برای شما بشکافد.

عوامل موثر بر هزینه


کلید درک میانگین هزینه‌های جراحی زیبایی بینی، آگاهی دادن به شما در مورد عوامل مختلف درگیر در عمل جراحی شما می‌باشد. این یک عمل جراحی بزرگ است، بنابراین هزینه عمل زیبایی بینی باید به صورت هزینه‌های جزئی هر سرویس ارائه شده، با جزئیات ارائه شود.

هزینه بیهوشی

شما باید منتظر پرداخت هزینه‌های زیر باشید:

  •  هزینه ارائه دهنده بیهوشی، که پرداخت هزینه برای تهیه دارو است.
  •  هزینه تسهیلات بیهوشی، که پرداخت هزینه‌های مواد، دارو و کارکنان بیمارستان است که در طول این عمل جراحی استفاده می‌شود.

حداقل میزان آرام بخش IV بیمار را هشیار و تحت کنترل برای بررسی دوز مناسب داروی بیهوشی نگه می‌دارد. آرام بخش متوسط IV، یا خواب گرگ و میش، بیمار را به خواب می‌برد اما بیمار می‌تواند حرکت کند. آرام بخش عمیق به این معنی است که بیمار ممکن است از طریق یک راه هوایی بینی یا دهان به کمک‌های تنفسی نیاز داشته باشد.

تست پزشکی

به طور کلی کارهای آزمایشگاهی باید شامل تست‌های پیش از عمل انجام شده برای تمام جراحی‌های اصلی باشد. به طور کلی، پزشک تست شمارش کامل خون (CBC) را برای اندازه گیری سطوح گلبول‌های قرمز و سفید خون، Chem 7 را برای بررسی چگونگی عملکرد کلیه‌ها، پانل عملکرد کبد، مطالعه انعقاد را برای اطمینان از انعقاد خون نرمال و آزمایش گازهای خونی را برای اطمینان از سلامت سطح اکسیژن، تجویز می‌کند. تست‌های آزمایشگاهی سلامت کلی شما را ارزیابی می‌کند و پزشک را از عوارض بالقوه مطلع می‌کند.

گن پس از جراحی

جراح ممکن است از شما بخواهد برای یک هفته یا بیشتر از یک پوشش فشرده‌سازی در اطراف گردن برای ارتقاء بهبودی استفاده کنید. در اغلب موارد، پزشک نوعی پوشش ظریف برای محافظت از ساختار بینی تجویز می‌کند. اگر سابقه لخته شدن خون وجود داشته باشد، ممکن است حتی پوشش‌های فشرده سازی بزرگی برای کاهش خطر نیاز باشد.

داروهای پس از عمل

داروهای پس از عمل حاوی آنتی بیوتیک‌ها برای کاهش خطر ابتلا به عفونت‌ها هستند، به خصوص اگر بیماری پزشکی مانند دیابت داشته باشید. اگر شما برای کمک به کاهش درد نیاز به مسکنی داشته باشید، داروهای ضد درد مانند استامینوفن پیشنهاد می‌کند.

هزینه جراح

میانگین هزینه رینوپلاستی همچنین شامل یک صورت حساب از جراح برای روش ترمیمی خود او می‌باشد. این هزینه بستگی به تجربه و محل جراح دارد. ویزیت‌های پیگیری نتیجه عمل نیز معمولا شامل هزینه می‌شوند. برای برخی افراد، بیمه این هزینه را به طور جزئی یا کامل پوشش می‌دهد. مقدار این پرداخت به شرکت بیمه شما، پوشش بیمه‌ای که خریداری می‌کنید و علت نیاز شما به عمل جراحی بستگی دارد. اگر رینوپلاستی بخشی از یک برنامه جامع برای بهبود تنفس شما باشد یا یک ضرورت پزشکی برای انسداد راه هوایی باشد، شرکت بیمه ممکن است هزینه‌های ترمیم و هزینه‌های جانبی را پرداخت کند. شما ممکن است در مورد برخی بیمه‌ها بخشی از هزینه را تحت عنوان مبلغ سهم بیمار یا حق بیمه مشترک، خودتان پرداخت کنید.
همچنین مهم است که بینی شما از چه نوعی است (بینی گوشتی، بینی استخوانی و یا عقابی). این مورد ممکن است هزینه جراحی بینی را تحت تاثیر قرار دهد.

چه عوامل دیگری می‌تواند بر هزینه رینوپلاستی تاثیر بگذارد؟


تجربه، سوابق آموزشی و شهرت جراح، همانطور چه ابزاری در اختیار او قرار دارد، اهمیت دارد. یک جراح تازه‌کار که هنوز در حال تلاش برای جلب نظر مشتری است، احتمالا این روش را با هزینه کمتر از یک جراح که طی دهه‌ها برای این کارتمرین کرده است، انجام می‌دهد. یک جراح مجرب ممکن است دارای تکنولوژی پیشرفته‌تر با تجهیزات پیشرفته تصویربرداری باشد. به طور کلی، یک جراحی اضطراری بعد از آسیب ممکن است هزینه عمل جراحی بینی بیشتری نیز داشته باشد. اگرچه صورت حساب نهایی همیشه مسئله‌ای است که می‌خواهید در مورد آن فکر کنید، اما نگرانی اصلی شما نیست. شما در طول عمل جراحی ترمیمی خود به جراحان اعتماد زیادی می‌کنید، بنابراین وقت خود را صرف کرده و تحقیقاتی انجام دهید. پرونده پزشک و تمرینات پزشک در طول طرح خود را به صورت آنلاین بررسی کنید. به دنبال جراحی باشید که اهمیت پیوند پزشک و بیمار را درک می‌کند. یک پزشک دارای بورد تخصصی باید به نشستن با شما و بررسی مزایا و معایب استفاده از این روش، که شامل تخمین هزینه نیز می‌شود، تمایل داشته باشد. شما همچنین به جراحی نیاز دارید که انتظارات واقعی شما را تحقق بخشد. جراحی را انتخاب کنید که در مورد هزینه‌ها و آنچه شما می‌توانید از روش جراحی خود انتظار داشته باشید، با شما به صراحت و شفاف صحبت کند.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است